SAMSUNG A31

Од: 1,013 ден

Екран: 6.4 inches, 98.9 cm2
Android 10
Меморија: 64GB 4GB RAM
Камера: 48 MP + 8 MP + 5MP + 5 MP
Предна камера: 20 MP
Батерија: 5000 mAh, брзо полнење
2 години гаранција
Бесплатна Достава

 

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци