SAMSUNG A32 – КУПИ НА РАТИ
,

SAMSUNG A32


 •  Достапност на боја – Сина и Виолетова
  Android 11, One UI 3.0
 • Екран:6.4″ (1080×2400) Super Amoled 90hz
 • Интерна меморија:
 • ROM Меморија:128GB
 • RAM Меморија:4GB
 • Примарна камера:
 • 64 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.0″, 0.8µm, PDAF
 • 8 MP, f/2.2, 123˚, (ultrawide), 1/4.0″, 1.12µm
 • 5 MP, f/2.4, (macro)
 • 5 MP, f/2.4, (depth)

18,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.