SAMSUNG A41

Од: 1,076 ден

Android 10, One UI 2
Екран: 6.1″(1080 x 2400) Super AMOLED
CPU:Octa-core (2×2.0 GHz Cortex-A75 & 6×1.7 GHz Cortex-A55)
Интерна меморија:
– ROM Меморија:64GB
– RAM Меморија:4GB
Примарна камера:
– 48 MP, f/2.0, 26mm (wide), 1/2.0″, 0.8µm, PDAF
– 8 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 1/4.0″, 1.12µm
– 5 MP, f/2.4, (depth)
Секундарна камера:
– 25 MP, f/2.2, 25mm (wide), 1/2.8″, 0.9µm
GPS со A-GPS, GLONASS/BDS
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Батерија:Li-Ion 3500mAh
Бесплатна достава

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци