SAMSUNG A72

Од: 1,104 ден

  • Android 11, One UI 3.0
  • Водоотпорен IP67  ( од 1m за 30 mins)
  • Eкран:6.7″(1080 x 2400) Super AMOLED, 90Hz
  • CPU:Octa-core (2×2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6×1.8 GHz Kryo 465 Silver)
  • GPU:Adreno 618
  • Интерна меморија:
  • ROM Меморија:128GB
  • RAM Меморија:6GB
  • UFS 2.1
Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци