SAMSUNG A51

Од: 748 ден

Android 9.0 (Pie)
Екран:6.4″
Интерна меморија:
-ROM Меморија: 128GB
-RAM Меморија: 4GB
Примарна камера:
– 25 MP, f/1.7, PDAF
– 8 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide)
– 5 MP, f/2.2, depth sensor
Секундарна камера: 25 MP, f/2.0
Батерија:Li-Ion 4000mAh
Доставата на овај продукт е бесплатна
Гаранција 2 години

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци