Samsung Galaxy S21 5G – КУПИ НА РАТИ
, , ,

Samsung Galaxy S21 5G

Samsung

Големина на екран: 6.2 ”
Меморија: 128GB/8GB
Задна камера: 64MP + 12 MP + 12 MP
Предна камера: 10 MP
Батерија: 4000 mAh
2 години гаранција
Бесплатна Достава

55,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница