Samsung Galaxy S21 5G

Од: 1,417 ден

Големина на екран: 6.2 ”
Меморија: 128GB/8GB
Задна камера: 64MP + 12 MP + 12 MP
Предна камера: 10 MP
Батерија: 4000 mAh
2 години гаранција
Бесплатна Достава

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци, 39 месеци, 42 месеци, 45 месеци, 48 месеци, 51 месеци, 54 месеци, 57 месеци, 60 месеци