SAMSUNG NOTE 10 +

Од: 1,566 ден

Android 9.0(Pie) OneUI
Екран 6.8″

Интерна меморија:256GB,RAM 12GB
Примарна камера: 16MP + 12MP
Секундарна камера: 10MP
Bluetooth® v 5.0, ANT+, USB Type-C, NFC, Location (GPS, Galileo*, Glonass, BeiDou*)
Батерија: 4300mAh
Бесплатна Достава
Гаранција 2 години

Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци, 39 месеци, 42 месеци, 45 месеци, 48 месеци, 51 месеци, 54 месеци, 57 месеци, 60 месеци