SAMSUNG S10 LITE

Од: 1,156 ден

Android 10.0
Големин:6.7 inches, 107.8 cm2
Резолуција:1080 x 2400 pixels
Камера:48 MP+12 MP+5 MP
Предна камера: 32 MP
Батерија: 4500 mAh
Бесплатна Достава
Гаранција: 2 години

Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци, 39 месеци, 42 месеци, 45 месеци, 48 месеци, 51 месеци, 54 месеци, 57 месеци, 60 месеци