Samsung S20+

Од: 1,217 ден

Процесор: 2.73GHz, 2.5GHz, 2GHz

Дисплеј: 169.5mm (6.7″ полн правоаголник) / 165.4mm (6.5″ со заоблени краеви
Андроид 10
Меморија: 128GB 12GB RAM
Kамера: 12 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.76″, 1.8µm, Dual Pixel PDAF, OIS

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци, 39 месеци, 42 месеци, 45 месеци, 48 месеци, 51 месеци, 54 месеци, 57 месеци, 60 месеци