Samsung S20FE

Од: 1,044 ден

Големина на екран: 6.5 инчи, 101 cm2
Меморија: 128GB + 6GB RAM
Задна камера: 12MP + 8 MP + 12 MP
Предна камера: 32 MP
Батерија: 4500 mAh
2 години гаранција
Бесплатна Достава

Избриши
Шифра: N/A Категории: , , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци, 39 месеци, 42 месеци, 45 месеци, 48 месеци, 51 месеци, 54 месеци, 57 месеци, 60 месеци