Samsung Tab A 10.1 Wi-Fi White

Од: 753 ден

Процесор: : Exynos 7870 Octa Core 1.60GHz Cortex A53
GPU: Mali-T830 MP2
10.1″ LCD 1920 x 1200
Боја: Бела
Меморија: 2GB, 32GB
microSD до 256GB
WiFi, Bluetooth 4.2, microUSB 2.0
Оперативен систем: Android 6.0
Батерија: Li-Ion 7300mAh
Камера: 8MP, 2MP
autofocus, geo-tagging, touch focus, panorama
Резолуција: 1080p @ 30fps
Димензии: 254 x 8.2 x 155.3mm
Тежина: 525g
2 Години Гаранција
Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци