Sergio Tacchini машки часовник

Од: 619 ден

Sergio Tacchini е бренд со безвременски производи на часовници кои се синтеза на успешна приказна. Инспириран од италијански стил и иновации, овој бренд е совршен спој на спортот и стилот.
Гумено ремче
50м водоотпорност
Гаранција 2 години

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: ST.10.102.03 Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци