Solac LV1451 ECOgenic PRO чистач на пареа

Од: 715 ден

Моќност од 1400W,  притисок од 4 бари и максимална безбедност со системот „Comfort Safety“, и проток од 35g / min.

Заштедете време и откријте го најефикасниот начин за чистење. ECOgenic PRO е подготвена за само 2 минути и има 6m радиус на дејство, ергономска рачка, одлични карактеристики за максимална брзина и ефикасност.

Со 14 додатоци : мерна чаша и инка за лесно полнење;  3 кружни четки, наклонета млазница, конусна млазница, чистач за стакло, додаток за чистење ткаенини, 2 подни крпи и флексибилно црево за најразновидно чистење, ги достигнува сите агли и ефикасно ги чисти сите видови површини.
Има и транспортна торба, за полесно складирање.
За максимална безбедност, има тројно безбедносен систем кој гарантира најудобна, практична и безбедна употреба на машината за чистење на пареа ECOgenic PRO.
Соодветно светло за индикатор за ниво на притисок и систем против капење.

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци