Машина за сушење KONCAR SR 7VKP0 – КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за сушење KONCAR SR 7VKP0

Končar

Машина за сушење
Енергетска класа: B
Боја: Бела
Капацитет на сушење: 1-7 kg
Број на програми: 15
Програм за намалено гужвање на алишта
Потрошувачка (kWh/циклус): 4,18
Времетраење на стандарден програм (min): 118
Напон 220-240
Димензии (ВхШхД cm): 85×59,6×56,3
Бруто / нето тежина: 38,7/37,2

17,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница