SWING Базен со филтер пумпа B0158 3.66m x 91cm – КУПИ НА РАТИ
, , ,

SWING Базен со филтер пумпа B0158 3.66m x 91cm

Swing

  • Два слоја на издржлива ПВЦ материјал со силна мрежа од полиестер помеѓу слоевите.
  • Димензии: 3.66m x 91cm
  • Капацитет: 6756 L
  • Филтер пумпа: 230 V – 1,32 m³

10,920ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.