Tesla 50S906BUS,UHD,Android SBsoundbar – КУПИ НА РАТИ
, ,

Tesla 50S906BUS,UHD,Android SBsoundbar

Tesla

Резолуција UHD
Smart OS
Android TV
Боја – Црна
Димензија на екранот 55″
Серија   S905
Модел  55S905BUS
Тјунер
DVB-T/T2/C/S/S2

30,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.