TESLA Телевизор 40S605BFS SMART – КУПИ НА РАТИ
, , ,

TESLA Телевизор 40S605BFS SMART

Tesla

ДИЈАГОНАЛА: 40″ (101.6 cm)
ЕКРАН: LED
РЕЗОЛУЦИЈА: 1080p Full HD
ТЈУНЕР: DVB-T/T2/C/S/S2
ГАРАНЦИЈА: 3 ГОД.
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

20,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница