Машина за Перење TESLA WF81490M – КУПИ НА РАТИ
, , ,

Машина за Перење TESLA WF81490M

Tesla

Енергетска класа: A+++
Капацитет на перење: 8 kg
Број на вртежи на центрифуга: 1400 obr/min
Димензии (В/Ш): 85 cm х 59.5 cm
Програми: 16
Гаранција 5 години
Бесплатна Достава

17,146ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница