TRINX M-116 ELITE – КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

TRINX M-116 ELITE

TRINX

Боја на велосипед
Црна/Сина
Големина на рам: М-16“
Големина на тркало: 27.5“
Рамка: Алуминиумска рамка

14,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница