ТВ комода Кика

Од: 1,096 ден

Тв комода изработена од иверица.
Достапна во повеќе бои по ваш избор.

Димензии:
тв елемент ш200/в46/д45
полици: ш89/в20/д21
висечки елементи: ш30/в90/д32

Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци