Тв комода Мила

Од: 990 ден

Тв комода изработена од иверица.
Можност за промена на боја.
Димензии: Ш:230 х В:190 х Д:43

Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци