Тв комода Милано

Од: 1,374 ден

Тв комода Милано

Материјал: Иверица

Димензија: ш190/в170/д43
Елементите се одделни и има можност за промена на распоредот по Ваш избор.

Боја: Сонома, Аљаска, Барок, Крем, Алпи, Бело, Бело Плус, Антик Бело, Венге, Црно Плус.

Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци