TV LG 4k UHD LED Smart 43UM7100 PLB, 43″

Од: 891 ден

43″(108cm) 4K UHD LED SMART TV
Резолуција:(3840 x 2160)
Quad-core processor
Artificial Intelligence LG ThinQ AI
Active HDR
WebOS Smart TV
HDMI,USB,LAN,Cl Slot
DVB-C/T2/S2
Вграден Wi-Fi

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци