TV TESLA 43″ SMART – КУПИ НА РАТИ
, , ,

TV TESLA 43″ SMART

Tesla

ДИЈАГОНАЛА: 43″ (109.2 cm)
43S605BFS SMART
ЕКРАН: LED
РЕЗОЛУЦИЈА: 1080p Full HD
ТЈУНЕР: DVB-T/T2/C/S/S2
ГАРАНЦИЈА: 3 ГОД.
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

17,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница