ВЕЛОСИПЕД МАКС РС-1 5.0 ЗЕЛЕН 20" 4А - Купи На Рати

ВЕЛОСИПЕД МАКС РС-1 5.0 ЗЕЛЕН 20″ 4А

968 ден2,571 ден

Големина на тркала: 20″
Големина на рам: 11.5″
Рам: метален
Гуми: Wanda 20″x1.95
Рачки за кочници: полу алуминиумски
Гидан: BMX
Седиште: Vader со М6 Qick Relase
Бандажи: метални
Кочници: V-brake метални
Средна осовина: со затворен касетен систем
Шифтери на заден менувач – Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
Педали: полу метални со лагери

  • 3 месеци
  • 6 месеци
  • 9 месеци
Избриши
Продава: АгроТехна

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци