ВГРАДEНА РЕРНА БОШ ХБН531Њ1Ф

Од: 830 ден

Бош вградена фурна HBN 531W1F
Независни вграден во рерна
Потрошувачка на енергија: A-20% (0,79 kWh)
XXL рерна со GranitEmail внатрешни ѕидови: 67 Литри
3D Мултифункционална рерна – им овозможува на печење на 3 нивоа
8 режими
Дисплеј, кој може да го прилагодите часовникот време, аларм, тајмер
EcoClean слој на задната страна грбната ѕид
Проектот за контрола на прецизна температура 30 дизајн – 270 ° C Печење
Емајл внатрешни ѕидови на рерната (кафеава емајл)
Брзо загревање на рерната – да се подготви соодветна температура за да се тактика за кратко време
Екран: за вклучување / исклучување, будилник
Полна чаша врата панели
Вратата може да се отстрани за лесно чистење
Предните (потопен) командни копчиња за управување со
брава за деца – опции за заклучување
Брзото
осветлување на рерната
вентилатор за ладење
Емајл внатрешни ѕидови (Браун емајл)
Тивка работа: 50 dB (A)
Номинална моќност: 2.9 kW
Должина на кабелот: 1 m
Додатоци: 1 решетка, 1 алуминиумски сад за печење, 1 универзална сад за печење
Боја: бела
Димензии (ШxВxД): 59,5 x 59,5 x 54,8 см

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: 17613 Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци