VIPER GRAVITY L – КУПИ НА РАТИ
, , , ,

VIPER GRAVITY L

VIPER
Нема инфо.

Боја на велосипед: Црна/Зелена ,Црна/Црвена
Големина на рам: L-19“
Големина на тркало: 26“
Рамка: Алуминиумска рамка

Model: Bicycle Viper Gravity – Fat bike (L)
Frame: Viper X-500, Alluminium Alloy
Fork: Alloy crown lockable
Rim: Double wall alloy
HUB: STEEL SHIMANO 21SPEED
Handle bar & stem: Alloy
Shifter: Shimano Tourney
Gear: Shimano Tourney 21 speed
Chainwheel & crank: Prowheel Alloy
Seat post & pedal: Alluminium Alloy
Tires: USA LUS 26 x 4.0
Brakes: Shimano mechanical disk brakes

Испорака во рок од 7 дена.

20,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.