VIPER XCS 29 – КУПИ НА РАТИ
, , , ,

VIPER XCS 29

VIPER

Боја на велосипед: Црна/Зелена ,Црна/Црвена ,Црна/Сина
Големина на рам: L-19“
Големина на тркало: 29“
Рамка: Алуминиумска рамка

Model: Bicycle Viper 29 XCS Hydraulic
Frame: Alluminium Frame XCS 19″ L-size
Fork: SUNTOUR XCM 30 – SR with Lock out
Size: 29″
Transmission: Chain (Shimano CN – HG73)
Shifters: Shimano Altus SL-M310 – 9 (27 Speed)
Crank: Prowheel
Front Derallieur: Shimano Altus FD
Rear Derallieur: Shimano Altus RD
Cogs: Shimano Altus 9 Speed Cassette
Tires: Kenda 29″ x 2.10″
Brakes: Shimano M355 Hydraulic Disc Brake 160 mm

Испорака во рок од 7 дена.

33,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница