Vogue VO5281 W656

Од: 810 ден

Бренд: Vogue
Модел: VO5281 W656
Големина: 53 18 140
Материјал: ацетат
Боја на рамка: темно кафеава/ хавана

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци