Xiaomi JIMMY JV53 – безжична правосмукалка Глобална верзија – розева

Од: 664 ден

Повеќенаменска

моќност на вшмукување 2v1, 125AW и 20kPa, мотор 425W,

автономија на смукање 45 минути, пакетот содржи повеќе четки

1x безжична правосмукалка JV53, анти-грини четка, четка за подови , четка за влакна, база за полнење, ЕУ приклучок, батерија, спроводна цевка, приклучок, адаптер, прирачник за користење

Гаранција 2 години

Бесплатна достава

Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци