XIAOMI MI 10

Од: 1,243 ден

Големина на екран: 6,67 ”
Меморија 128GB 8GB RAM
Задна камера: 108MP + 13MP + 2MP + 2MP
Предна камера: 20 MP
Батерија 4780 mAh
Гаранција 2 години
Бесплатна испорака

Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци, 39 месеци, 42 месеци, 45 месеци, 48 месеци, 51 месеци, 54 месеци, 57 месеци, 60 месеци