Xiaomi Mi 10T 5G – КУПИ НА РАТИ
, , ,

Xiaomi Mi 10T 5G

Xiaomi

Процесор: Qualcomm® Snapdragon ™ 865 со 5G

Складирање: RAM меморија 6 GB + 128 GB 8 GB + 128 GB

Тројна задна камера од 64MP + 13MP + 5MP

Предна камера Ултра-чиста предна камера од 20MP

Екран: Резолуција: 2400 x 1080 FHD +

Батерија и полнење  5000mAh (тип) * / 4900mAh (мин) батерија со голем капацитет

33W жично брзо полнење 33W брз полнач во кутија USB-C повратен приклучок за конектор

2 години Гаранција

Бесплатна достава

26,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.