XIAOMI MI 6

Од: 1,202 ден

Димензии: 145.2 x 70.5 x 7.5 mm
Android 7.1.1
Меморија:6/64
Камера: 12 MP + 12 MP
Предна камера: 8 MP
Батерија:  3350 mAh
Бесплатна Достава
Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци