Xiaomi Mi Smart TV 4A HD 32” Телевизор

Од: 759 ден

Smart TV, 32 инчни LCD екран,

Оперативен Систем : Android TV (Android 9)

Внатрешна меморија 8 GB,

Далечински управувач со гласовна контрола

RAM 1 GB

HD екран со резолуција 1366*768

Поврзување: 3 HDMI, 3 USB, Wifi 2.4G&5G, Ethernet 100MB, Bluetooth 4.2

CPU : 64 bit Quad-core processor

Гаранција 2 години

Бесплатна достава

Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци