MI NOTE 10 LITE

Од: 623 ден

Меморија: 6/64
Димензии:157.8 x 74.2 x 9.7 mm
Камера: 64 MP +  8 MP + 2 MP +  5 MP
Предна камера:16 MP
Батерија: 5260 mAh (брзо полнење)
Бесплатна Достава
Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

12 месеци, 15 месеци, 18 месеци, 21 месец, 24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци