XIAOMI NOTE 10 PRO

Од: 1,118 ден

Екран: 6.47 inches, 102.8 cm2
Оперативен систем: Android 9.0 (Pie)
Меморија: 256GB /8GB RAM
Камера:108 MP + 12 MP + 5 MP + 20 MP + 2 MP
Предна камера: 32 MP
Батерија: 5260 mAh
Брзо полнење: 58% in 30 min, 100% in 65 min
Бесплатна Достава

Избриши

Дополнителни информации

Рок на отплата

24 месеци, 27 месеци, 30 месеци, 33 месеци, 36 месеци, 39 месеци, 42 месеци, 45 месеци, 48 месеци, 51 месеци, 54 месеци, 57 месеци, 60 месеци