XIAOMI REDMI 9

Од: 1,178 ден

Големина на Дисплеј 6.53”

32GB 3GB RAM

2 картички

Задна Камера 13.0MP + 8.0MP + 5.0MP + 2.0MP

Предна Камера 8MP

Поврзување GSM, 3G, 4G, GPS, WiFi, Bluetooth

Димензии и Тежина 163.3 x 77 x 9.1 mm

Гаранција 2 години

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци