XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Од: 1,076 ден

Екран 6,67″
Dual SIM (2 картички)
Меморија : 64GB 6GB RAM
Задна камера 64MP
Предна камера 16 MP
Меморија 6Gb + 64Gb + 128 Gb
Батерија 5020 mAh
Бесплатна достава

Испораката на производот е вкалкулирана во ратите.
Цената на производот е со пресметан ДДВ
Избриши
Шифра: N/A Категории: , , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци