XIAOMI REDMI NOTE 9s

Од: 1,076 ден

Големина на Дисплеј 6.67”

RAM 4GB

Проширлива Меморијадо 512GB

Задна Камера 48.0MP + 8.0MP + 5.0MP + 2.0MP

Предна Камера 16.0MP

Поврзување GSM, 3G, 4G, GPS, WiFi, Bluetooth

Димензии и Тежина165.75 x 76.68 x 8.8мм, 209г

Гаранција 2 години

Избриши
Шифра: N/A Категории: , ,

Дополнителни информации

Рок на отплата

6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 15 месеци, 18 месеци