ZARA HOTEL & SPA 4* БАНСКО

Од: 2,543 ден

ZARA HOTEL & SPA 4* БАНСКО
Во цената е вклучено:
Внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, џакузи, релакс зона, детска соба
Ски гардероба за опрема
Трансфер до гондолата со определена саaтница
Wi-Fi низ целиот хотел.

Подетални информации за патувањето на следниот линк

Избриши
Шифра: N/A Категорија:

Дополнителни информации

Рок на отплата

3 месеци, 6 месеци, 9 месеци