Аголна брусалка Iskra ERO IE-AG2600 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Аголна брусалка Iskra ERO IE-AG2600

Iskra
1 Продажби

Напон: 230-240V~50Hz
Јачина: 2600W
Вртежи: 6600 rpm во празен од
Осовина: M14
3 дотатни положби за рачката
Подесување на рачката – лево/десно 90°
Антивибрациска рачка
Големина на диск: Ø230 mm
Поспор старт
Димензии на пакување (во mm): 540 (Д) x 125 (Ш) x 175 (В)
2 години гаранција
Бесплатна достава

8,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница