АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ SEVERIN CM 2199 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ SEVERIN CM 2199

Severin
Нема инфо.

Моќност: 1.500 W
Отстранлива плоча со нелеплива обвивка
Плоча за скара XXL (дијаметар 38cm)
Куќиште: Брусен нерѓосувачки челик
Регулатор за температура
Индикаторско светло
Додатоци 2 шпатули: за тесто и палачинки
Лесно чистење поради иновативната, отстранлива решетка

5,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница