АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ СЕВЕРИН 3990 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ СЕВЕРИН 3990

Нема инфо.

Моќност 600 W
Капацитет 750-1000г
Ладно куќиште
Монтажен капак со прозорец за гледање
Нелеплив монтажен сад за печење
Операција за целосно автоматско месење и печење
11 поставки за различни видови на печење (леб, пица, колачи)
Капацитет 3.5 л (750-1000г)
LED дисплеј
Го задржува лебот да се загрее до еден час по печењето
Меморија од 5мин. во случај на прекин на електричната енергија
Звучен сигнал за додавање на дополнителни состојки
Димензии (ШxВxД): 410mm x 310mm x 275mm

4,560ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.