А/Г Оскар - КУПИ НА РАТИ
, ,

А/Г Оскар

Убав Дом
Нема инфо.

Димензии 280×200 cm
простор за спиење 240Х150 cm
-темно кафеава боја со крем перничиња
Изработен во водоотпорен штоф
Бесплатна достава

35,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.