БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ КАМРИ ЦР 4071 НУТРИ - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ КАМРИ ЦР 4071 НУТРИ

Camry
Нема инфо.

Моќност: 1000W
Две чаши со капак
Капацитет на чашите: 1l и 0,5l
Сечива од не`рѓосувачки челик
2 подесувања за брзина
Функција на пулс
Доставата на оваај продукт е бесплатна

3,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница