БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ СЕВЕРИН 3738 СО ДОДАТОК ЗА СЕЦКАЊЕ - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ СЕВЕРИН 3738 СО ДОДАТОК ЗА СЕЦКАЊЕ

Нема инфо.

Моќност:500 W
Капацитет на блендерот: 1литар
Куќиште од нерѓосувачки челик
Отстранлив стаклен сад
2 брзини плус функција пулс
Дополнителна функција сецко, за сецкање,дробење на зачини,семки, коцки мраз
Одличен за приготвување на сосови, песто, пире.
Дополнителен сад од 130мл
Број на вртежи во минута 22.000
Отстранлив капак за лесно чистење и додавање на состојки
Нож од нерѓосувачки челик
Кабел за складирање
Безбедносен отвор
Нелизгави ногарки

3,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.