БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ BOSCH MMBM7G3M - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ BOSCH MMBM7G3M

Bosch
Нема инфо.

Моќност:350W Брзини:2
Вртежи:35000min.,LED осветлување Нож од нерѓосувачки челик
Можност за дробење мраз и замрзнато овошје
Капацитет на стаклена чаша(thermo safe) со мерна скала:0.6l
Сите пластики кои се во контакт со храната не содржат бисфенол А (BPA free)
Блендерот содржи 2 резервни чаши : Шише 2Go од Tritan (500 ml) совршен избор кога сте во движење со двојниот флип-топ капак кој лесно се отвора или со голем отвор на шишето
Сецкалка Tritan (200 ml) сечкање мали количества на пр. билки
Делови кои можат да се мијат во машина за миење садови: стаклен бокал

5,320ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница