БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ GORENJE B 800 XЕ - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ GORENJE B 800 XЕ

Gorenje
Нема инфо.

Блендер Моќност 800 W
Број на брзини за лесно ракување: 2
Тивко работење
Поклопец со дихтунг
Гумирани ногарки
Сигурносен прекинувач
AC мотор
Inox
Стаклен сад за блендирање
Простор за намотување на приклучниот кабел
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
Капацитет на садот за сецкање: 1.5 Литри

3,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница