БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ SEVERIN SM 3710 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ SEVERIN SM 3710

Severin
Нема инфо.

Моќност: 1000W
Програми: 2
Интегрирана мерна чаша
Капацитет на чаша: 1.5 L
Брзина на вртежи: 20000 rpm во минута
Контрола на брзината SoftTouch за оптимално држење
Сечило: 6 сечила од нерѓосувачки челик
Отстранлив уред со сечила за лесно чистење
Ногарки што не се лизгаат
Безбедносен прекинувач
Куќиште од полиран нерѓосувачки челик
Отстранлив стаклен сад со истурање

6,690ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница